Absolutnie nie, awansowali dalej za pomocą sędziów

Cheva
Kapitan drużyny

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 121

PostWysłany: Pią 14:59, 01 Wrz 2006    Temat postu: Czy Włosi zasłużyli na tytuł Mistrza świata 06?

Czy podobała wam się reprezentacja Włoch w przekroju całego turnieju? Czy zasługiwała na ten tytuł swoją grą? wypowiedzcie sie

Dla mnie to oni nie byli jakąś tam rewelacją... Pierwszy mecz z Ghaną był na prawde dobry. później nie mogli sobie poradzić z Amerykanami a w ostatnim meczu fazu grupowej pokonali osłabionych kadrowo i bezbronnych Czechów. Natomiast w 1/8 finału po kiepskiej grze przeszli moja ulubioną na tym mundialu reprezentacje (Australię) z ogromną pomocą sędziego....(Mendiny)
później był dosyć ładny mecz z Ukrainą tutaj klasę pokazał G.Buffon. Mecz z Niemcami był dosyć ładny chociaż ofensywna gra Niemców mi sie bardziej podobała. No i ten finał z Francuzami.... pierwsza połowa dosyć wyrównana, w drugiej to już dominacja Francji, Włosi nie mieli nic do powiedzenia. Zaś w dogrywce stała się rzecz straszna... za chamstwo Materazziego z boiska wyleciał Zinedine Zidane...(;]). Później były karne i tam Włosi pokazali charakter bardzo dobrze je wykonując.

Podsumujmy tą długą wypowiedź
Włosi nie bardzo zasługiwali na mistrzostwo, za bardzo pomagali im sędziowie. Wolałbym widzieć na ich miejscu jakąś ambitną i bardzo dobrą reprezentacje jak. np. Argentyna, Portugalia, Holandia czy choćby Francja

crespo10
Drużyna rezerw.

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 53

PostWysłany: Pią 17:06, 01 Wrz 2006    Temat postu:

no wedlug mnie oni grali dobrze, najbardziej podobal mi sie mecz z niemcami nareszcie ich zloili piekny gol del piero przede wszystkim w 100ktorejstam minucie ogolnie grali jak na siebie slabo;/

Aveira7
Prezes Klubu

Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 363

Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pią 17:51, 01 Wrz 2006    Temat postu:

wg mnie fantastycznie grali pieknie 8 cud swiata!! i nie gadac mi tu ze wlosi sa slabi to rzeznicy!!!!!!!

Cheva

Posty: 121

PostWysłany: Pią 20:05, 01 Wrz 2006    Temat postu:

Według mnie nic fenomenalnego nie pokazali, pierwsze połowy meczu grali bardzo ładnie natomiast w drugich połowach meczu zawsze sie bronili można to było zaobserwować w meczu z Australią i Francją nawet jak Ukraińcy przycisnęli to mieli problemy wtedy klase pokazał niesamowity Buffon. Bardziej podobała mi się gra reprezentacji, ktore portafiły atakować przez cały mecz czyli: Ghany, Portugalii, Holandii. Francji no i Hiszpanii(która moim zdaniem odpadła zdecydowanie za wcześnie).

PostWysłany: Pon 12:56, 04 Wrz 2006    Temat postu:

Moim zdaniem to grali słabo,nie powiem że awansowali za pomocą sędziów bo to Niemcy jako gospodarze awansowali za pomocą sędziów.A co do finału to liczyłem na Francje i zdecydowanie grali lepiej od Włochów,ale Włosi mieli fuksa i wygrali...

Aveira7

Posty: 363

PostWysłany: Wto 6:38, 05 Wrz 2006    Temat postu:

Nie mieli fuksa po prostu byli lepsi i nie pisac o Francji!!

fan jagiellonii

Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 190

Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto 19:30, 05 Wrz 2006    Temat postu:

Włosi oszukują, i wogle nie zasłużyli na Mistrzostow, i wiecie dlaczego?...ten karny z Australią to było prawdziwe przegięcie, sędzia zdecydowanie sędziował na ich korzyść...a gdyby nie było karnego, to Australia miałaby szanse nawet na medal, tak to sędzia dał dupy i tyle, według mnie sędzia powinien być zdyskwalifikowany za mecz z Australią...tak byc nie moze

PostWysłany: Pią 17:27, 15 Wrz 2006    Temat postu:

Zgadzam sie z tobą fanie Jagiellonii, sędzia dał ciała w tym meczu z Australią a szkoda, bo bardzo podobała mi się ambitna gra Australii, Włosi to fuksiarze i tyle inaczej tego nie można nazwać. Fajnie że Francuzi wzięli ostatnio rewanż na Włochach i pokazali im gdzie jest ich miejsce Smile może do Euro oprócz Francuzów awansują także Szkoci bądź Ukraińcy jak Italia będzie tak gubić punkty.